پیشینه مؤسسه

مؤسس و بنیانگذار مؤسسه حقوقی داد و خرد، دکتر احمد کریمی سغینی فارغ‌التحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می‌باشد که از سال 1368 فعالیت خود را در سمت کارشناس و مشاور حقوقی در سازمانها و شرکتهای مختلف آغاز نمود. پس از ده سال کسب تجربه در سال 1378 موفق به اخذ پروانه وکالت دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز گردید و فعالیت در امر وکالت را از همان ابتدا بر پایه دانش و تجربیات به دست آمده آغاز نمود.
دفتر وکالت دکتر احمد کریمی سغینی و همکاران از آن تاریخ تا کنون طی حدود دو دهه فعالیت خود موفق به دفاع از صدها پرونده حقوقی با موضوعات مختلف در مراجع قضایی گردیده است و مبادرت به ارائه خدمات مشاوره تخصصی به شرکتها، کارآفرینان و بازرگانان داخلی و خارجی در سطوح مختلف نموده است.
حضور مستمر ما در کنار شرکتهای داخلی و بین المللی و صاحبان حرف و مشاغل جهت دفاع از دعاوی و ارائه خدمات مشاوره حقوقی و آسیب‌شناسی فعالیت آنان موجبات شناخت عمیق ما از نیازهای آنان در حوزه خدمات حقوقی را فراهم آورده و این حقیقت را آشکار نمود که ساختار فعلی دفاتر وکالت در ایران به هیچ وجه پاسخگوی توسعه و رشد فعالیتهای اقتصادی و تجاری و پیچیدگی روزافزون آنها نمی باشد.
در این راستا و در جهت منطبق نمودن ساختار فعالیت خود با نیازهای روز جامعه اقتصادی و استانداردهای جهانی مؤسسه حقوقی داد و خرد بر پایه دانش و تجربیات مؤسس و همکاران با ساختاری نو و منبعث از نیازهای روز اقتصاد ایران و جهان سازماندهی و راه‌اندازی شد.
تلاش مدیریت و همکاران ما در مؤسسه داد و خرد این است که با تکیه بر دانش، خرد جمعی و تخصص‌های مختلف، پاسخگوی تمام نیازهای شما بوده و بهترین و جامع‌ترین متدها و راه‌حل‌ها را برای نیل به اهداف بزرگ اقتصادی شما فراهم آورند.